Ulucak Aquapark Yaz sezonu açıldı

Yazın bunaltıcı sıcağında, serinlemek için en iyi alternatiflerden biri olan Aquapark, bu yılda vatandaştan yoğun ilgi görüyor. Ailelerin yanı sıra çocuk ve gençlerin tercih ettiği Aquapark'ta ziyaretçiler, gün boyu güneşlenmenin tadını çıkartırken çocuklar da havuzun keyfini sürüyor.

Bunaltıcı sıcakların başlamasıyla birlikte vatandaşların serinlemek için tercih ettiği Aquapark, bu sezon da İzmir'in en popüler mekânlarından biri olmayı sürdürüyor. Kemalpaşa Ulucak'ta hizmet veren ve ailelerin yanı sıra çocuk ve gençlerin de tercih ettiği Aquapark, haftanın her günü sabah 10:00'dan akşam 18:00'e kadar ziyaretçilerini ağırlıyor.

Özellikle gençlerin ilgi gösterdiği Aquapark, birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yaparken; personel de ziyaretçilerin rahat etmesi için yoğun şekilde çalışıyor.

Bu sezon Aquapark'a olan ilginin kendilerini son derece mutlu ettiğini belirten Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, havuzun bunaltıcı yaz sıcaklarında serinlemek için en iyi alternatiflerden birisi olduğunu söyledi.